KONST / Litografier / Grafiskt blad 14797517
nr 1479 7517
BECK & JUNG
, Sverige
Grafiskt blad, BECK & JUNG, Sverige. Triple lift. Signerad, numrerad 44/150, daterad 1978, bladets mått: 25x45 cm, yttermått inklusive ram: 35x58 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:50:27
15/7 16:10:18